Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Děkujeme za Váš zájem!

Hra se odehrává na pečlivě překreslené mapě historické Prahy v době, kdy jí ještě chránily středověké  hradby a kdy existoval židovský Josefov.

V rámci hry získáte a odehrajete některé ze 100 Akčních karet a Událostí, pomocných i škodolibých. ....

Pro naši hru jsme si dali tu práci a připravili desítky vlastnoručně kreslených skic početných pražských pamětihodností, zajímavých ulic a unikátních  míst..

Během hry musí každý hráč získat a rozluštit 5 indicií mudrce rabbiho Löwa, které ukazují na nějaké konkrétní  místo a testují Vaše znalosti Prahy.
 
.........

Strážce města se probudil. Cítí ve svém městě vetřelce z jiných dob, kteří do něj nepatří. Hluboký bezesný spánek skončil. Stvoření  čtyř živlů – země, vody, ohně a vzduchu – je voláno do služby. Tajná komnata pod synagogou je svědkem toho, jak se mohutný obr pomalu staví na své hliněné nohy. Temnotou zaduní  první  krok.

 

 

Na této stránce jsme Vás zatím nechali pouze nahlédnout nám takříkajíc pod pokličku, abychom Vám nezkazili překvapení a radost z objevování. Naše desková hra Vám nabídne ještě mnoho dalšího!

Naše desková hra je založena na jedinečném konceptu a tudíž si dáváme záležet na jejím důkladném testování tak, aby vše fungovalo jako na drátku a naše hra byla co nejzábavnější, ale zároveň také co nejnabitější zajímavými informacemi. ............... 
...

Procházejte starou Prahou reálnými ulicemi a náměstími,  nenásilně si tak zažívejte její podobu a prožívejte svůj příběh.

Díky nim prožijete 100 malých scén představujících Vám život ve staré Praze, které Vás pobaví i poučí.

Jedno z jejich použití je několik desítek karet míst, kterými budete ve městě procházet a které si na začátku hry náhodně vylosujete.

Pokud náhodou nejste schopni uhodnout naši ukázku, nesmutněte - je připraveno několik obtížností tak, aby se každý mohl zapojit!

Zub času do jeho těla nadělal pár prasklin skrz které prosvítá rudá záře z jeho žhnoucího jádra. Jeho oči jsou plamen sám. Podzemní věčná noc ožívá cílevědomým pohybem. Mystický tvor se dere podlahou synagogy na svět, aby splnil přání svého dávného mistra a stvořitele a ochránil jeho milovanou Prahu. Golem se vydává na lov.

Pokud Vás naše hra zaujala, sledujte naší facebookovou stránku, kde se postupně dozvíte o jejím dalším vývoji a brzy snad i o datu vydání a o způsobu, jak si ji případně objednat :)

Pokud máte zájem pomoci nám s testováním  (jak jinak než formou hraní), ozvěte se nám pomocí formuláře - až se bude konat další veřejné testování, my Vám pošleme pozvánku. Zpětná vazba od hráčů samotných je pro nás velmi cenná!

 

 

Myslíte, že je Praha všední? Pojďte s námi odhalit její magičnost s připravovanou deskovou hrou! Připravujeme zábavně naučnou hru o staré Praze, ve které budete prozkoumávat její křivolaká zákoutí a uličky v honbě za dávným tajemstvím mudrce rabbiho Löwa. Učte se hrou a bavte se s celou rodinou!

HERNÍ DESKA AKČNÍ KARTY MÍSTA INDICIE GOLEM A MNOHÉ DALŠÍ TESTOVÁNÍ ______________ ______________ ____________________ ___________________ ___________________ ____________ ________________ ______________ ______________ ____________________ __________________ __________________ ___________ _______________